Kurucu Avukat

Altınel Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Adres

Meşrutiyet Mah. Halaskazi Cad. No: 98
Oktay Günaydın Apt. Kat: 3
Şişli, İstanbul

Telefon/Fax

Tel: (+90) 212 234 52 20
Faks: (+90) 212 219 24 17

E-Mail

info@altinelhukuk.com

Av. Mahmut ALTINEL Hakkında.

Av. Mahmut ALTINEL, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiştir. Sağlık Bakanlığı idari kadrosunda bilgi ve tecrübesini hukuk ve kamu yönetimi eğitimi ile bütünleştirerek bilgi ve tecrübeli bir ekiple müvekillere hızlı ve güvenli hukuki danışmanlık sunmaktadır

Av. Mahmut ALTINEL, Sağlık Bakanlığı'nda uzun süren görevi nedeniyle Sağlık Hukuku alanında bilgi ve tecrübe sahibi olmuştur. 

Av. Mahmut ALTINEL, Ordu ili Kabadüz doğumludur. İlkokulu Başköy İlkokulu, Ortaöğrenimi ise Kabadüz İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Piraziz Sağlık Lisesinde lise eğitimini tamamlayarak sağlık sektörüne adımını atmıştır. Sağlık Bakanlığı idari kadrosuna atamasının yapılmasıyla Sağlık Bakanlığı teşkilatında uzun süre görev yapmıştır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden çok iyi başarı ile mezun olarak Hukuk Eğitimini tamamlamıştır. Stajını İstanbul Barosunda tamamlayarak Avukatlık Ruhsatı için hak kazanmıştır.

Av. Mahmut ALTINEL, Beşiktaşlı Avukatlar Derneğinde kurucu üyesi olup aynı zamanda bu derneğin yönetim kurulu üyesidir. 

Av. Mahmut ALTINEL, gayrimenkul hukuku konusunda kentsel dönüşüm eğitimini tamamlayarak bu konuda sertifikası bulunmaktadır.

Av. Mahmut ALTINEL, tazminat hukuku konusunda özellikle trafik ve iş kazası kaynaklı sakatlık ve destekten yoksun kalma tazminatlarının sorumlu sigorta şirketi ve kişilerden alınması konusunda uzmanlığa sahiptir.

Av. Mahmut ALTINEL, sağlık hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, ticaret hukuku alanı olmak üzere hukukun bir çok dalında bilgi donanımına sahiptir.

Av. Mahmut ALTINEL, blockchain davaları, nft davaları,  akıllı sözleşme davaları, kriptopara kaynaklı davalar konusunda hukuksal danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Av. Mahmut ALTINEL, Altınel Hukuk ve Danışmanlık bürosunun kurucu Avukatı olup müvekkilerine güvenli ve etkin dava, icra ve danışmanlık hizmetini sunmaktadır.