Hakkımızda

Altınel Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Adres

Meşrutiyet Mah. Halaskazi Cad. No: 98
Oktay Günaydın Apt. Kat: 3
Şişli, İstanbul

Telefon/Fax

Tel: (+90) 212 234 52 20
Faks: (+90) 212 219 24 17

E-Mail

info@altinelhukuk.com

Av. Mahmut ALTINEL tarafından kurulan ALTINEL HUKUK ve DANIŞMANLIK bürosu İstanbul, Nişantaşı’nda avukat olarak hizmet vermektedir.  

Avukat Mahmut ALTINEL, Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı siciline kayıtlı Arabulucu olarak görev yapmaktadır. Doktor hatası nedeniyle uyuşmazlıklar başta olmak üzere sigorta hukuku alanındaki uyuşmazlıkların ihtiyari arabuluculuk ile çözümüne önem vermekteyiz.

Av. Mahmut ALTINEL, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Sağlık Bakanlığı idari kadrosunda yıllar süren bilgi ve tecrübesini hukuk eğitimi ile bütünleştirerek nitelikli hukuk ve danışmanlık hizmetini bireysel ve kurumsal müvekkillere sunmaktadır.

Hızlı ve çözüm odaklı hizmet için müvekkillerle sürekli iletişim halinde olarak onların hakkını en iyi şekilde savunmak birincil görevimizdir. Dava, danışmanlık ve icra alanında en temel problemlerden biri olan yavaş ve güven vermeyen hizmetlerin karşısında uzman kadrosuyla hızlılık ve güven misyonuyla hizmet vermekteyiz.

ALTINEL HUKUK ve DANIŞMANLIK bürosu kadrosunda görev yapan Avukatlar, Danışman Avukatlar, İdari ve Teknik  personeliyle ekip çalışmasının mükemmel bir örneğini müvekkilere sunmaktadır. 

Sadece Türkçe değil  Japonca, Almanca, Arapça, İngilizce dillerinin hakim olduğu tüm coğrafyada yaşanan hukuki uyuşmazlıklara etkin katkı sunmaktayız. Başta Suriye, Irak, Libya olmak üzere Ortadoğu ülkelerinin vatandaşlarının ülkemizde yaşadığı yabancılar hukuku ile ilgili tüm sorunlarını çözebilecek dinamik ve genç bir ekiple çalışmaktayız. Japonya-Türkiye arasında gelişen ticari ve ekonomik işbirliğinin sonucu bireysel ve ticari hukuki danışmanlık ihtiyacı artmıştır. Bunun sonucu olarak hukuki konulurda Almanca bilen avukat, Japonca bilen avukat hizmeti için Japonca ve Almanca diline hakim yardımcı ekip çalışanlarımız ile katkı sunmaktayız.

İş kazası avukatı, trafik kazası avukatı, doktor hatası avukatı, meslek hastalıkları avukatı, sigorta avukatı gibi uzmanlık gerektiren alanlarda hizmet vermekteyiz. Meydana gelen geçici ve sürekli iş görmezlik, bakıcı gideri dahil tüm maddi ve manevi tazminatlar konusunda yüksek bilgi ve tecrübeye sahip bulunmaktayız. Medikal ve Aktüer şirketlerle işbirliği halinde mağdurların alması gereken tazminatları en kısa sürede ve maksimum düzeyde sorumlu özel ve tüzel kişilerden almasını dava, tahkim, sulh gibi bir çok hukuki yolla sağlamaktayız.

Geleceğin teknolojisi olan blockchain teknolojisi, nft (non-fungible token), smart contract (akıllı sözleşmeler), kriptaparalar ile ilgili uyuşmazlıklarda hukuksal destek vermekteyiz. 

Müvekkilere hukuki açıdan sorunsuz iş süreçleri ağırlıklı yürütebilmelerini sağlamak için hukuki risk analizi, sözleşme danışmanlığı ve genel hukuk danışmanlığı hizmetlerini sunmakta ve ağırlıklı olarak   ticaret hukuku, tıp hukuku, tazminat hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, icra hukuku, aile ve boşanma hukuku, sigorta hukuku, yabancılar hukuku, idari hukuk, ceza hukuku, bilişim hukuku, marka ve telif hakları, alan adlarından kaynaklanan uyuşmazlıklar, bayii ilişkileri konularında uzman bir ekibe sahip bulunmaktayız.